GRM155R71H682KA88D
GRM155R71H682KA88D GRM155R71H682KA88D - Brand New Murata Electronics Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
GRM155R71H682KA88D
GRM155R71H682KA88D - Brand New Murata Electronics Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: GRM155R71H682KA88D In Stock
Package-Case0402 (1005 Metric)
Capacitance6800pF
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount, MLCC
Features-
Voltage-Rated50V
Size-Dimension0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Tolerance±10%
Ratings-
Thickness-Max0.022" (0.55mm)
■ Scope
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈