MAX6326UR25-T
MAX6326UR25-T - Brand New Maxim Integrated Supervisors
- One-month free return and one year warranty.
- Full or Partial Refund, if the item is not as described
- Full Refund if you don't receive your order
General Description
The MAX6326/MAX6327/MAX6328/MAX6346/MAX6347/MAX6348 microprocessor (µP)
supervisory circuits monitor the power supplies in µP and digital systems.
These devices provide excellent circuit reliability and low cost by
eliminating external components and adjustments when used with 2.5V, 3V, 3.3V,
and 5V powered circuits.