FI212L062007-T
FI212L062007-T FI212L062007-T - Brand New TAIYO YUDEN RF Filters
Get Quote
Buy Now
FI212L062007-T
FI212L062007-T - Brand New TAIYO YUDEN RF Filters
Manufacturer Part No: FI212L062007-T In Stock
MOQ: 1pcs
Category: RF Filters
Contact us
ManufacturerTaiyo Yuden
Product CategoryRF Filters
SeriesFI
ProductLow Pass Filters
Packaging
Unit-Weight0.000194 oz
Termination-StyleSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 30 C to + 85 C
Package-Case0805 (2012 metric)
Frequency610MHz Center
Impedance50 Ohms
Mounting-TypeSurface Mount
Frequency-Range470 MHz to 770 MHz
Size-Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Filter-TypeLow Pass
Bandwidth280MHz
Height-Max0.020" (0.50mm)
Insertion-Loss0.8dB
Ripple1.2dB
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈