NLC565050T-221K-PF
NLC565050T-221K-PF NLC565050T-221K-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
NLC565050T-221K-PF
NLC565050T-221K-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: NLC565050T-221K-PF In Stock
Product CategoryFixed Inductors
SeriesNLC
TypeWirewound
PackagingAlternate Packaging
Current-Rating170mA
Package-Case2220 (5650 Metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Tolerance±10%
Height-Seated-Max0.197" (5.00mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Inductance-Frequency220μH
DC resistance (DCR)3.4 Ohm Max
Core Materials-
Current-Saturation-
Q factor20 @ 796kHz
Self Resonant Frequency3.9MHz
Frequency-Test796kHz
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈