CY62157DV30LL-45ZSXIT
CY62157DV30LL-45ZSXIT CY62157DV30LL-45ZSXIT - Brand New Cypress Semiconductor IC Chips
Get Quote
Buy Now
CY62157DV30LL-45ZSXIT
CY62157DV30LL-45ZSXIT - Brand New Cypress Semiconductor IC Chips
Manufacturer Part No: CY62157DV30LL-45ZSXIT In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerCypress Semiconductor
Product CategoryIC Chips
Features
• 4.5V−5.5V operation
• CMOS for optimum speed/power
• Low active power
— 660 mW (max.)
• Low standby power (L version)
— 2.75 mW (max.)
• Automatic power-down when deselected
• TTL-compatible inputs and outputs
• Easy memory expansion with CE and OE options
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈