DCF331K30Y5PG6VPAFWV
DCF331K30Y5PG6VPAFWV DCF331K30Y5PG6VPAFWV - Brand New SHM Suppression Capacitors
Buy Now
DCF331K30Y5PG6VPAFWV
DCF331K30Y5PG6VPAFWV - Brand New SHM Suppression Capacitors
Manufacturer Part No: DCF331K30Y5PG6VPAFWV In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
Y1 250VAC;330pF;±10%;Y5P;D=7.8max;CP line 0.55mm;15.0mm braided tape;P type/front/back bend foot;lead spacing 10.0±0.3mm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈