KT2520F16369ACW28TAK
KT2520F16369ACW28TAK KT2520F16369ACW28TAK - Brand New AVX Corp/Kyocera Corp Oscillators
Get Quote
Buy Now
KT2520F16369ACW28TAK
KT2520F16369ACW28TAK - Brand New AVX Corp/Kyocera Corp Oscillators
Manufacturer Part No: KT2520F16369ACW28TAK In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerAVX Corp/Kyocera Corp
Product CategoryOscillators
SeriesKT2520F, Kyocera
TypeTCXO
PackagingAlternate Packaging
Height0.031" (0.80mm)
Package-Case6-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Frequency16.369MHz
Operating-Temperature-30°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply2.8V
OutputClipped Sine Wave
Supply Current2mA
Ratings-
Frequency-Stability±500ppb
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈