VLC6045T-330M
VLC6045T-330M VLC6045T-330M - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
VLC6045T-330M
VLC6045T-330M - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: VLC6045T-330M In Stock
Packaging
Current-Rating1.4A
Termination-StyleSMD/SMT
Height4.5 mm
Length6 mm
Width6 mm
Package-CaseNonstandard
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Tolerance±20%
Height-Seated-Max0.177" (4.50mm)
Ratings-
ShieldingShielded
Test-Frequency100 kHz
Inductance-Frequency33μH
DC resistance (DCR)180 mOhm Max
Core Materials-
Current-Saturation1.4A
Q factor-
Self Resonant Frequency-
Frequency-Test100kHz
Maximum-DC-Current1.4 A
Maximum-DC-Resistance180 mOhms
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈