C3225X5R0J226M/2.00
C3225X5R0J226M/2.00 C3225X5R0J226M/2.00 - Brand New TDK Corporation Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
C3225X5R0J226M/2.00
C3225X5R0J226M/2.00 - Brand New TDK Corporation Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: C3225X5R0J226M/2.00 In Stock
Contact us
ManufacturerTDK Corporation
Product CategoryCeramic Capacitors
SeriesC
Packaging
Package-Case1210 (3225 Metric)
Capacitance22μF
Operating-Temperature-55°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount, MLCC
Features-
Voltage-Rated6.3V
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Tolerance±20%
Temperature-CoefficientX5R
Lead-Style-
Failure-Rate-
Lead-Spacing-
Height-Seated-Max-
Ratings-
Thickness-Max0.087" (2.20mm)
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈