PSCLAQ0905-250N
PSCLAQ0905-250N PSCLAQ0905-250N - Brand New PROD Common Mode Filters
Buy Now
PSCLAQ0905-250N
PSCLAQ0905-250N - Brand New PROD Common Mode Filters
Manufacturer Part No: PSCLAQ0905-250N In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
Common mode inductor 25uH ±30% Impedance 600Ω Rated current 1A DC impedance(DCR):160mΩMAX Number of circuits 2 way Withstand voltage 80V Power line signal line filtering Over EMC
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈