KIA78L15F-RTE
KIA78L15F-RTE KIA78L15F-RTE - Brand New KIA IC Chips
Get Quote
Buy Now
KIA78L15F-RTE
KIA78L15F-RTE - Brand New KIA IC Chips
Manufacturer Part No: KIA78L15F-RTE In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerKIA
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
THREE TERMINAL POSITIVE VOLTAGE REGULATORS 5V, 6V, 8V, 9V, 10V, 12V, 15V, 18V, 20V, 24V.
FEATURES
• Best Suited to Power Supply for TTL, C2-MOS.
• No External Part Needed.
• Built-in Thermal Protective Circuit.
• Max. Output Current 150mA (Tj=25℃).
• Packaged in Power Mini.
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈