RK73H2ATTD2001F
RK73H2ATTD2001F RK73H2ATTD2001F - Brand New KOA Speer IC Chips
Get Quote
Buy Now
RK73H2ATTD2001F
RK73H2ATTD2001F - Brand New KOA Speer IC Chips
Manufacturer Part No: RK73H2ATTD2001F In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerKOA Speer
Product CategoryIC Chips
MfrKOA Speer Electronics Inc.
SeriesRK73H
PackageTape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
Product-StatusActive
Resistance2 kOhms
Tolerance±1%
Power-Watts0.25W 1/4W
CompositionThick Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200 Moisture Resistant
Temperature-Coefficient±100ppm/°C
Operating-Temperature-55°C ~ 155°C
Package-Case0805 (2012 Metric)
Supplier-Device-Package0805
RatingsAEC-Q200
Size-Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height-Seated-Max0.024" (0.60mm)
Number-of-Terminations2
Failure-Rate-
Base-Product-NumberRK73H2A
Product Details
__
[ KOA Speer ]
features
• AEC-Q200 Qualified: 0201 (1H), 0402 (1E), 0603 (1J), 0805 (2A), 1206 (2B), 1210 (2E), 2010 (2H/W2H), 2512 (3A/W3A/W3A2)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈