39WF400A-90-4C-BCKE
39WF400A-90-4C-BCKE 39WF400A-90-4C-BCKE - Brand New SST IC Chips
Get Quote
Buy Now
39WF400A-90-4C-BCKE
39WF400A-90-4C-BCKE - Brand New SST IC Chips
Manufacturer Part No: 39WF400A-90-4C-BCKE In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerSST
Product CategoryIC Chips
DESCRIPTION
FEATURES
• 10 A, T2L compatible, solid state relay
• 25 W logic indicator lamp driver
• 400 V symmetrical transistor coupler
• Underwriters Laboratory (UL) recognized - File #E90700
APPLICATIONS
• Low power logic circuits
• Telecommunications equipment
• Portable electronics
• Solid state relays
• Interfacing coupling systems
of different potentials and impedances.
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈