LQH32CNR47M33L
LQH32CNR47M33L LQH32CNR47M33L - Brand New Murata Electronics Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
LQH32CNR47M33L
LQH32CNR47M33L - Brand New Murata Electronics Fixed Inductors
Manufacturer Part No: LQH32CNR47M33L In Stock
Product CategoryFixed Inductors
SeriesLQH32C_33
Mounting-StyleSMD/SMT
Current-Rating1.1A
Termination-StyleSMD/SMT
QualificationCommercial
Operating-Temperature-Range- 25 C to + 85 C
Height2 mm
Length3.2 mm
Width2.5 mm
Package-Case1210 (3225 metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance±20%
Lead-Spacing-
Height-Seated-Max0.086" (2.20mm)
Test-Frequency-
Inductance-Frequency470nH
DC resistance (DCR)54.6 mOhm Max
Core MaterialsFerrite
Current-Saturation-
Q factor-
Self Resonant Frequency150MHz
Frequency-Test1MHz
Lead-Diameter-
Maximum-DC-Current700 mA
Maximum-DC-Resistance0.15 Ohms
Self-Resonant-Frequency180 MHz
Core-MaterialFerrite Core
Q-Minimum-
Rating
• Operating Temperature Range. -40 to +105°C
• Storage Temperature Range. -40 to +105°C
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈