GYC65000
GYC65000 GYC65000 - Brand New Sprague-Goodman Trimmers, Variable Capacitors
Get Quote
Buy Now
GYC65000
GYC65000 - Brand New Sprague-Goodman Trimmers, Variable Capacitors
Manufacturer Part No: GYC65000 Out of Stock
Contact us
ManufacturerSprague-Goodman
Product CategoryTrimmers/Variable Capacitors
Series-
PackagingBulk
Mounting-TypeThrough Hole
FeaturesGeneral Purpose
Voltage-Rated100V
Size-DimensionRound - 0.433" Dia (11.00mm)
Height-Seated-Max0.402" (10.20mm)
Capacitance-Range4.5 ~ 65pF
Adjustment-TypeTop and Bottom Adjustment
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay