LL2012-F12NK
LL2012-F12NK LL2012-F12NK - Brand New TOKO Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
LL2012-F12NK
LL2012-F12NK - Brand New TOKO Fixed Inductors
Manufacturer Part No: LL2012-F12NK In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Fixed Inductors
Contact us
ManufacturerTOKO
Product CategoryFixed Inductors
DESCRIPTION
FEATURES
■ Inductance range: 1.5-470nH
■ Temperature Coefficient: +250ppm/°C
■ Temperature Range: –40°C +100°C
■ Miniature size: 0805 footprint (2.0mm x 1.2mm)
■ Laminated ceramic allows high SRF over 6 GHz
■ Q: 50 Typical (at 800MHz)
■ S-parameter data available upon request
■ Packaged on tape and reel in 3,000 & 4,000 piece quantity
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay