FI-X30HL-KITASSY-300M
FI-X30HL-KITASSY-300M FI-X30HL-KITASSY-300M - Brand New JAE Electronics Rectangular Cable Assemblies
Get Quote
Buy Now
FI-X30HL-KITASSY-300M
FI-X30HL-KITASSY-300M - Brand New JAE Electronics Rectangular Cable Assemblies
Manufacturer Part No: FI-X30HL-KITASSY-300M In Stock
Contact us
ManufacturerJAE Electronics
Product CategoryRectangular Cable Assemblies
ColorGray
SeriesFI-X
Length0.984' (300.00mm, 11.81")
FeaturesAssembly Kit
Connector-TypePlug to Plug
Contact-FinishTin
Contact-Finish-Thickness-
Number-of-Positions30 Positions
Number-of-Rows2 Rows
Shielding-
Cable-TerminationCrimp
UsageDisplay Cable
Pitch-Connector0.039" (1.00mm)
Pitch-Cable-
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay