S80C188EC25
S80C188EC25 S80C188EC25 - Brand New Intel Microprocessors
Get Quote
Buy Now
S80C188EC25
S80C188EC25 - Brand New Intel Microprocessors
Manufacturer Part No: S80C188EC25 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Microprocessors
Contact us
ManufacturerIntel
Product CategoryMicroprocessors
Seriesi186
PackagingTray
Package-Case100-BQFP
Operating-Temperature0°C ~ 70°C (TA)
Supplier-Device-Package100-MQFP (14x20)
I/O Voltage5.0V
Speed25MHz