MSK100N03DF
MSK100N03DF MSK100N03DF - Brand New MSKSEMI Field Effect Tube (MOSFET)
Buy Now
MSK100N03DF
MSK100N03DF - Brand New MSKSEMI Field Effect Tube (MOSFET)
Manufacturer Part No: MSK100N03DF In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
类型:N-channel 漏源电压(Vdss):30V 连续漏极电流(Id):100A 导通电阻(RDS(on)@Vgs,Id):4mΩ@10V 6Ω@4.5V, 阈值电压(Vgs(th)@Id):1.0V@250uA
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay