MDLSP2-10M-01
MDLSP2-10M-01 MDLSP2-10M-01 - Brand New Essentra Other Hardware
Get Quote
Buy Now
MDLSP2-10M-01
MDLSP2-10M-01 - Brand New Essentra Other Hardware
Manufacturer Part No: MDLSP2-10M-01 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Other Hardware
Contact us
ManufacturerEssentra
Product CategoryBoard Supports
MaterialNylon
SeriesMDLSP2
Mounting-TypeSnap Lock
Features-
Length-Overall0.760" (19.30mm)
Mounting-Hole-Diameter0.138" (3.50mm)
Between-Board-Height0.394" (10.00mm)
Holding-TypeSnap Lock
Support-Hole-Diameter0.138" (3.50mm)
Support-Panel-Thickness0.065" (1.65mm)
Mounting-Panel-Thickness0.065" (1.65mm)
16 CHARACTERS X 2 LINES
CHARACTER SIZE : 2.54W X 3.55H mm (5 X 7 DOTS)
2.54W X 4.07H mm (5 X 8 DOTS)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay