RJP4007ANS-00-Q6
RJP4007ANS-00-Q6 RJP4007ANS-00-Q6 - Brand New RENESAS IC Chips
Get Quote
Buy Now
RJP4007ANS-00-Q6
RJP4007ANS-00-Q6 - Brand New RENESAS IC Chips
Manufacturer Part No: RJP4007ANS-00-Q6 In Stock
Features
• Small surface mount package (VSON-8)
• VCES: 400 V
• ICM: 150 A
• Drive voltage: 2.5 V to 6 V (MAX)
Applications
• Strobe flash for cameras
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay