EMF20T2R
EMF20T2R EMF20T2R - Brand New ROHM IC Chips
Get Quote
Buy Now
EMF20T2R
EMF20T2R - Brand New ROHM IC Chips
Manufacturer Part No: EMF20T2R In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerROHM
Product CategoryIC Chips
Product Summary:
BVDSS 20V
RDSON (MAX.) 20mΩ
ID 6A
UIS 100% Tested
Pb‐Free Lead Plating & Halogen Free
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay