M22100BE
M22100BE M22100BE - Brand New STMicroelectronics IC Chips
Get Quote
Buy Now
M22100BE
M22100BE - Brand New STMicroelectronics IC Chips
Manufacturer Part No: M22100BE In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerSTMicroelectronics
Product CategoryIC Chips
DESCRIPTION
■ LOW ON RESISTANCE - 75Ω Typ. at VDD= 12v
■ "BUILT IN" CONTROL LATCHES
■ LARGE ANALOG SIGNAL CAPABILITY ±VDD/2
■ TRANSMITS SIGNALS UP TO 10 MHz
■ MATCHED SWITCH CHARACTERISTICS
∆RON= 18ΩTyp. at VDD-VSS= 12V
■ HIGH LINEARITY : - 0.5% DISTORTION Typ. at f = 1KHz, VIN= 5 Vpp VDD- VSS= 10V, RL= 10KΩ
■ STANDARD COS/MOS NOISE IMMUNITY
■ 100% TESTED FOR QUIESCENT CURRENT
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay