FS3263D-010
FS3263D-010 FS3263D-010 - Brand New FORTUNE IC Chips
Get Quote
Buy Now
FS3263D-010
FS3263D-010 - Brand New FORTUNE IC Chips
Manufacturer Part No: FS3263D-010 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerFORTUNE
Product CategoryIC Chips
Functional description
Features
• Organization: 131,072 words × 32 or 36 bits
• Fast clock speeds to 166 MHz in LVTTL/LVCMOS
• Fast clock to data access: 3.5/3.8/4/5 ns
• Fast OE access time: 3.5/3.5/3.8/4 ns
• Fully synchronous register-to-register operation
• Single register ‘flow-through’ mode
• Single cycle de-select
• Pentium® compatible architecture and timing
• Synchronous and asynchronous output enable control
• Economical 100-pin TQFP package
• Byte write enables
• Clock enable for operation hold
• Multiple chip enables for easy expansion
• 3.3 core power supply
• 2.5V or 3.3V I/O operation with separate VDDQ
• Automatic power down: 10 mW typical standby power
• NTD™ pipeline architecture available (AS7C3128KNTD32/36)
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay