F320D18B
F320D18B F320D18B - Brand New Infineon IC Chips
Get Quote
Buy Now
F320D18B
F320D18B - Brand New Infineon IC Chips
Manufacturer Part No: F320D18B In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerInfineon
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
Features
• 2.8A and 3.3A, 350V and 400V
• rDS(ON)= 1.8 ohm and 2.5 ohm
• Single Pulse Avalanche Energy Rated
• SOA is Power Dissipation Limited
• Nanosecond Switching Speeds
• Linear Transfer Characteristics
• High Input Impedance
• Majority Carrier Device
• Related Literature
- TB334 “Guidelines for Soldering Surface Mount Components to PC Boards” IRF320
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay