SMBJ170CA-T3
SMBJ170CA-T3 SMBJ170CA-T3 - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ170CA-T3
SMBJ170CA-T3 - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ170CA-T3 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VRWM=170V,Vc=275V,Ipp=2.2A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay