YSPIA1770-2R2M
YSPIA1770-2R2M YSPIA1770-2R2M - Brand New YJYCOIN Power Inductors
Buy Now
YSPIA1770-2R2M
YSPIA1770-2R2M - Brand New YJYCOIN Power Inductors
Manufacturer Part No: YSPIA1770-2R2M In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Inductors
Condition
Bulk Price
Contact us
Power inductor 2.2uH ±20% 2.5mΩ 20A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay