EXC34CE121U
EXC34CE121U EXC34CE121U - Brand New PANASONIC IC Chips
Get Quote
Buy Now
EXC34CE121U
EXC34CE121U - Brand New PANASONIC IC Chips
Manufacturer Part No: EXC34CE121U In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerPANASONIC
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
Chip Bead Cores
■ Features
● Effective noise suppression for power lines and high
speed signal lines
● Easy pattern layout on PC Board
● RoHS compliant
Type: EXCCL, EXCML
● Low DC Resistance 3 to 8 mΩ typical: Rated
current (3 and 4 Amperes) (type: EXCML)
● Low impedance
Type: EXC3B
● High impedance for high speed signal line noise
● Increased attenuation
● 60 Ω-1 A, 120 Ω-0.5 A are achieved by using 1608
size (type: EXC3BP)
■ Recommended Applications
● Digital equipment such as PCs, word processors,
printers, HDD, PCC, CD-ROMs, DVD-ROMs.
● Digital audio and video equipment such as VCRs,
DVC, CD Players, DVD Players.
● AC adapters, and switching power supplies.
● Electronic musical instruments, and other digital
equipment.
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay