RJP4006AGEO
RJP4006AGEO RJP4006AGEO - Brand New RENESAS IC Chips
Get Quote
Buy Now
RJP4006AGEO
RJP4006AGEO - Brand New RENESAS IC Chips
Manufacturer Part No: RJP4006AGEO In Stock
Features
• Ultra small surface mount package
• V CES : 400 V
• I CM : 120 A
• Drive voltage: 2.7 V
• Pb-free
• Halogen-free
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay