CRCW12065M60JNEA
CRCW12065M60JNEA CRCW12065M60JNEA - Brand New Vishay Dale Chip Resistor - Surface Mount
Get Quote
Buy Now
CRCW12065M60JNEA
CRCW12065M60JNEA - Brand New Vishay Dale Chip Resistor - Surface Mount
Manufacturer Part No: CRCW12065M60JNEA In Stock
PackagingAlternate Packaging
Height0.024" (0.60mm)
Package-Case1206 (3216 Metric)
Operating-Temperature-55°C ~ 155°C
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Size-Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Supplier-Device-Package1206 (3216 Metric)
Watt0.25W, 1/4W
Resistance-Ohms5.6M
Tolerance±5%
Number-of-Terminations2 Terminations
Temperature-Coefficient±200ppm/°C
FEATURES
● Stability ΔR/R = 1 % for 1000 h at 70 ° C
● 2 mm pitch packaging option for 0603 size
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay