UP0111AMA5-10
UP0111AMA5-10 UP0111AMA5-10 - Brand New UImicro IC Chips
Get Quote
Buy Now
UP0111AMA5-10
UP0111AMA5-10 - Brand New UImicro IC Chips
Manufacturer Part No: UP0111AMA5-10 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerUIMICRO
Product CategoryIC Chips
VBR : 6.8 - 440 Volts
PPK : 400 Watts
FEATURES :
  • 400W surge capability at 1ms
  • Excellent clamping capability
  • Low zener impedance
  • Fast response time : typically less then 1.0 ps from 0 volt to VBR(min.)
  • Typical IR less then 1mA above 10V
  • Pb / RoHS Free
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay