QL2007-0PF144C
QL2007-0PF144C QL2007-0PF144C - Brand New QuickLogic IC Chips
Get Quote
Buy Now
QL2007-0PF144C
QL2007-0PF144C - Brand New QuickLogic IC Chips
Manufacturer Part No: QL2007-0PF144C In Stock
Contact us
ManufacturerQuickLogic
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
[ QUICKLOGIC ]
PRODUCT SUMMARY
FEATURES
■ Total of 174 I/O Pins
- 166 bidirectional input/output pins, PCI-compliant at 5.0V in -1/-2 speed grades
- Datapath speeds exceeding 225 MHz
- Counter speeds over 200 MHz
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay