LRB551V-30T1G
LRB551V-30T1G LRB551V-30T1G - Brand New LRC Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
LRB551V-30T1G
LRB551V-30T1G - Brand New LRC Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: LRB551V-30T1G In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
30V,0.5A,VF=0.45V@0.5A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay