MX25L12836EMI-10G
MX25L12836EMI-10G MX25L12836EMI-10G - Brand New MACRONIXA IC Chips
Get Quote
Buy Now
MX25L12836EMI-10G
MX25L12836EMI-10G - Brand New MACRONIXA IC Chips
Manufacturer Part No: MX25L12836EMI-10G In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerLaird Technologies EMI
Product CategoryIC Chips
CategoriesRFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets
Series*
Part-StatusActive
Product Details
__
[ Macronix International co., Ltd. ]
GENERAL
• Serial Peripheral Interface compatible -- Mode 0 and Mode 3
• 134,217,728 x 1 bit structure
• 4096 equal sectors with 4K byte each
256 equal sectors with 64K byte each
- Any sector can be erased
• Single Power Supply Operation
- 2.7 to 3.6 volt for read, erase, and program operations
• Latch-up protected to 100mA from -1V to Vcc +1V
• Low Vcc write inhibit is from 1.5V to 2.5V
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay