IRG4BC40U
IRG4BC40U IRG4BC40U - Brand New Infineon IGBTs
Buy Now
IRG4BC40U
IRG4BC40U - Brand New Infineon IGBTs
Manufacturer Part No: IRG4BC40U Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: IGBTs
Condition
Bulk Price
Contact us
N-channel, Vce=600V, Ic=40A, Vce(on)=1.72V
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay