P6SMB10CA
P6SMB10CA P6SMB10CA - Brand New Littelfuse TVS
Buy Now
P6SMB10CA
P6SMB10CA - Brand New Littelfuse TVS
Manufacturer Part No: P6SMB10CA Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
Vr=8.55V, VBR=10V, Vc=14.5V, Ipp=42.1A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay