SMBJ30CA
SMBJ30CA SMBJ30CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ30CA
SMBJ30CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ30CA In Stock
Contact us
VRWM=30V,Vc=48.4V,Ipp=12.4A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay