B2100-13-F
B2100-13-F B2100-13-F - Brand New DIODES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
B2100-13-F
B2100-13-F - Brand New DIODES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: B2100-13-F In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
100V,2A,VF=0.79V@2A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay