SMBJ20CA
SMBJ20CA SMBJ20CA - Brand New Littelfuse TVS
Buy Now
SMBJ20CA
SMBJ20CA - Brand New Littelfuse TVS
Manufacturer Part No: SMBJ20CA In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VR=20V,Vc=32.4V,Ipp=18.6A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay