SMBJ48CA
SMBJ48CA SMBJ48CA - Brand New Littelfuse TVS
Buy Now
SMBJ48CA
SMBJ48CA - Brand New Littelfuse TVS
Manufacturer Part No: SMBJ48CA In Stock
Contact us
VR=48V,Vc=77.4V,Ipp=7.8A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay