SMBJ300A
SMBJ300A SMBJ300A - Brand New Littelfuse TVS
Buy Now
SMBJ300A
SMBJ300A - Brand New Littelfuse TVS
Manufacturer Part No: SMBJ300A In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VR=300V,Vc=486V,Ipp=1.3A 单向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay