SDMK0340L-7-F
SDMK0340L-7-F SDMK0340L-7-F - Brand New DIODES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
SDMK0340L-7-F
SDMK0340L-7-F - Brand New DIODES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: SDMK0340L-7-F In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
VR=40V IO=0.03A VF=0.29V@1mA
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay