P6KE6.8CA
P6KE6.8CA P6KE6.8CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
P6KE6.8CA
P6KE6.8CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: P6KE6.8CA In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VBR=6.8V ,Vc=10.8V, Ipp=55.6A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay