MBR10100CT
MBR10100CT MBR10100CT - Brand New MDD Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
MBR10100CT
MBR10100CT - Brand New MDD Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: MBR10100CT In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
100V,10A,VF=850mV@10A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay