MBR20200CT
MBR20200CT MBR20200CT - Brand New MDD Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
MBR20200CT
MBR20200CT - Brand New MDD Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: MBR20200CT In Stock
Contact us
200V,20A,VF=950mV@10A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay