BL8503-30PSM
BL8503-30PSM BL8503-30PSM - Brand New BL Linear Voltage Regulators (LDO)
Buy Now
BL8503-30PSM
BL8503-30PSM - Brand New BL Linear Voltage Regulators (LDO)
Manufacturer Part No: BL8503-30PSM In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
一款正电压输出,低功耗(静态功耗(Iq=3.0uA))低压差 的线性稳压器,在输入输出电压差低至 400mV 时都可提供 250 mA(Vin =4.0V、 Vout=3.0V 时)的负载电流。
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay