BL1117-33CX
BL1117-33CX BL1117-33CX - Brand New BL Linear Voltage Regulators (LDO)
Buy Now
BL1117-33CX
BL1117-33CX - Brand New BL Linear Voltage Regulators (LDO)
Manufacturer Part No: BL1117-33CX In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
H版 3.3V固定输出,Iout=1A(Max),Vin=12V(Max)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay