SMBJ24CA
SMBJ24CA SMBJ24CA - Brand New High Diode TVS
Buy Now
SMBJ24CA
SMBJ24CA - Brand New High Diode TVS
Manufacturer Part No: SMBJ24CA In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VRWM=24V,Vc=38.9V,Ipp=15.4A
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay