SMAJ24CA
SMAJ24CA SMAJ24CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMAJ24CA
SMAJ24CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMAJ24CA In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VRWM=24V, Vc=38.9V, Ipp=10.3A Bidirectional
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay