NLC322522T-151K
NLC322522T-151K NLC322522T-151K - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
NLC322522T-151K
NLC322522T-151K - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: NLC322522T-151K In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Fixed Inductors
Contact us
ManufacturerTDK Corporation
Product CategoryFixed Inductors
SeriesNLC
Type-
PackagingTape & Reel (TR)
Current-Rating85mA
Package-Case1210 (3225 Metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance±10%
Height-Seated-Max0.094" (2.40mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Inductance-Frequency150μH
DC resistance (DCR)6.1 Ohm
Core Materials-
Current-Saturation-
Q factor20 @ 796kHz
Self Resonant Frequency8MHz
Frequency-Test796kHz
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay